Website disclaimer

Інформація, що міститься на цьому сайті, призначена тільки для загального ознайомлення. Каталог
та Інформація надана avd.rv.ua і поки ми прагнемо тримати інформацію в актуальному стані , ми не робимо ніяких заяв або гарантій будь-якого роду, явних або неявних, щодо повноти, або доступності по відношенню до веб-сайту або інформації, на товари, послуги, або відповідні графічні елементи що містяться на сайті, для будь-якої мети. Будь-яке довіру ви встановлюєте на на свій страх і ризик.
Ні в якому випадку ми не будемо нести відповідальність за будь-які збитки чи шкоду, включаючи, але не обмежуючись, на прямі або непрямі збитки або шкоду, або будь-яку втрату або пошкодження як би то не було, виникаючи від втрати даних чи прибутку, що виникають через, або у зв'язку з, використанням цього сайту.

Ви визнаєте, що :.
  • ми не проводимо ретельний і критичний аналіз сторонніх торговців
  • ми не перевіряємо, аудит, контролю чи управління: тотожність, кредитоспроможності або сумлінності продавців третьої сторони; безпеку сторонніх торгових сайтів; або точність інформації опубліковані на сторонніх торгових сайтах
  • ми, які не є учасниками якого-небудь договору купівлі-продажу або покупки товарів або послуг введеного між вами і третьою стороною торговців
  • Наш сайт містить інформацію, що стосується мийок самообслуговування
  • і, відповідно, ми не будемо нести відповідальність перед вами щодо будь-яких збитків або шкоди, заподіяної внаслідок будь-якого використання торгових сайтів третіх сторін, будь-якої інформації, наданої продавцем третьої сторони, будь-яку пропозицію, зроблену продавцем третьої сторони, або будь-який контракт з продавцем третьої сторони. Ми безкоштовно даємо інформацію що стосується автомийки,автомийок самообслуги, або посилання на товар або послугу. Ми витрачаємо наш час, щоб розглянути та випробувати продукцію. Ми створюємо посилання-звуться (партнерські посилання), якщо ви купуєте товар або послугу за цим посиланням, ми можемо отримати невелику компенсацію за покупки товарів або послуг, хоча це часто не так. Ви ніколи не будете зобов'язані платити більше, в результаті нашої рекомендації, а в багатьох випадках навіть дешевше. Ви повинні завжди на свій власний розсуд , перед покупкою продукту або послуги,добре визначитися. Відповідальності є динамічними. Вони будуть постійно змінюватися. Ваше подальше використання сайту завжди засвідчує свою згоду з умовами або яких-небудь модифікацій цього сайту та умов. Якщо ви не згодні з нашими Умовами користування, Відмова від відповідальності і політики нашого сайту, будь ласка, не використовуйте наш сайт.
    всі зусилля виконані, щоб зберегти веб-сайт і тримати робочим. Тим не менш, avd.rv.ua не буде нести відповідальність за, сайт є тимчасово недоступний через технічні проблем поза нашим контролем.